KURSY
INSTRUKTORSKIEKursy_Instruktora_Snowboardu.htmlKursy_Instruktora_Snowboardu.htmlKursy_Instruktora_Snowboardu.htmlshapeimage_3_link_0shapeimage_3_link_1
KONTAKTKontakt.htmlKontakt.htmlshapeimage_4_link_0
SZKOLENIA
LAWINOWESzkolenia_Lawinowe.htmlSzkolenia_Lawinowe.htmlSzkolenia_Lawinowe.htmlshapeimage_5_link_0shapeimage_5_link_1

Zapraszamy na kursy na Instruktorów snowboardu i narciarstwa. Istniejemy od 2008r. i wyszkoliliśmy setki instruktorów pracujących w całej Polsce.


SnowBoardSchool to autorski program oparty na metodach SITS, CASI i BASI, najlepsza kadra (Tomasz jest trenerem kadry olimpijskiej, Maciej jest człowiekiem gór, Szymon to sensei snowboardu a Ewka jest najsympatyczniejszą narciarą). Mimo, że jesteśmy pozytywni, radośni i wyluzowani mamy bardzo profesjonalne podejście do szkolenia, a nasi absolwenci mają pewność, że są wspaniale przygotowani do pracy.


Ponadto organizujemy wyjazdy snowboardowo - narciarskie na wszystkie zaśnieżone góry świata, heli-boarding w Kanadzie, Rosji a nawet w Afryce... jeśli snowboard lub narciarstwo jest Twoją pasją i masz marzenia z nią związane chętnie pomożemy Ci je spełnić - wal śmiało!


Prowadzimy również jedyne w Polsce centrum Splitboardowe! Dla prawdziwych pasjonatów freeridu mamy najlepszy sprzęt: splitboardy JONES, zapięcia splitboardowe Karakoram, buty Deeluxe serii backcountry, sprzęt lawinowy. Organizyjemy wyprawy freeridowe w Tatry, szkolenia, z nami bezpiecznie poczujesz co to jest prawdziwy freeride. Pokażemy Ci jak bezpiecznie poruszać się w górach, jak reagować w razie “W”. Prowadzimy również specjalistyczne skolenia lawinowe  dla snowboardzistów.


SnowBoardSchool organizuje jedyne w swoim rodzaju eventy firmowe, więc jeśli w Twojej firmie są snowboardziści lub ludzie z pasją dla gór, zapraszamy na wyprawy firmowe, team-building, promocje czy spotkania w górskim lub snowboardowym klimacie!


Maciej Buchcic  /  Tomasz Tylka  /  Szymon Gubała / Ewka Gajewska